NASZA MISJA

Jesteśmy zespołem specjalistów, działającym w oparciu o interdyscyplinarne podejście do diagnostyki genetycznej. Nasza działalność opiera się o wysokiej klasy poradnictwo genetyczne doświadczonych lekarzy klinicystów, we współpracy ze specjalistami diagnostyki laboratoryjnej, wykonującymi badania w renomowanych i certyfikowanych laboratoriach genetycznych.

dr Anna Piotrowska-Mietelska: Dyrektor ds. strategii i rozwoju badań genetycznych i molekularnych

“Wierzymy, że każdy pacjent powinien mieć zapewniony dostęp do badań genetycznych najnowszej generacji oraz do wsparcia specjalistów z dziedziny genetyki klinicznej.“

 

LABORATORIA

Badania genetyczne oferowane przez platformę Nowa Genetyka są realizowane przez wyspecjalizowane, certyfikowane laboratoria posiadające wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań genetycznych i molekularnych, w oparciu o sprawdzone i nowoczesne technologie.

LEKARZE

Konsultacje online to nowy sposób na kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem. Lekarze oferujący konsultacje na naszej platformie posiadają specjalizację z genetyki klinicznej oraz wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób genetycznych.

PORADNIE GENETYCZNE

Oprócz konsultacji online nasi pacjenci mają także możliwość skorzystania z wizyt w genetycznych poradniach stacjonarnych, zlokalizowanych w kilku miastach w Polsce. Konsultacji w poradniach udzielają lekarze ze specjalizacją z genetyki klinicznej.

DORADCY PACJENTA

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, osoby zainteresowane konsultacjami lub badaniami genetycznymi mogą skorzystać z pomocy Doradców Pacjenta- specjalistów do spraw badań genetycznych i molekularnych.