Laboratoria genetyczne

Laboratoria, w których wykonywane są nasze badania posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce chorób genetycznych i molekularnej diagnostyce infekcji. Dzięki wdrażaniu nowych technologii i inwestowaniu w rozwój pracowników nieustannie podnosimy poziom świadczonych przez nas usług.

Logo Diagnostyka

Diagnostyka

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych, w tym także badań genetycznych. Co roku Diagnostyka wykonuje ponad 150 mln badań, dla około 20 mln pacjentów, współpracując z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.
Logo Genesis

Genesis

Centra Genetyki Medycznej GENESIS z Poznania to zespół doświadczonych lekarzy genetyków klinicznych oraz wyspecjalizowanych diagnostów laboratoryjnych, biologów molekularnych i cytogenetyków, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość badań oraz wysokiej klasy poradnictwo genetyczne.
Logo Genomed

Genomed

Zespół Genomed S.A tworzy grupa biologów molekularnych oraz diagnostów genetycznych, którzy w swojej pracy wykorzystują doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w pracowni diagnostyki molekularnej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.
Logo Oncogene Diagnostics

Oncogene Diagnostics

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. została założona w 2010 roku przez pracowników Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetu Jagiellońskiego.