Centrum Genetyki Medycznej GENESIS z Poznania to zespół doświadczonych lekarzy genetyków klinicznych oraz wyspecjalizowanych diagnostów laboratoryjnych, biologów molekularnych i cytogenetyków, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość badań oraz wysokiej klasy poradnictwo genetyczne.

Zespół pracowników GENESIS zdobywał i nadal poszerza doświadczenie zawodowe w znanych ośrodkach akademickich i instytutach naukowych w kraju oraz w znakomitych ośrodkach badawczych i klinicznych za granicą.

W ofercie badań CGM GENESIS znajdą Państwo szeroki zakres analiz genetycznych obejmujących zakresem zarówno pojedyncze mutacje jak i duże badania panelowe NGS (Next Generation Sequencing). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów oraz Lekarzy genetyków, zarówno konstrukcja jak i zakres badań umożliwia kompletny oraz płynny proces diagnostyczny. Laboratorium specjalizuje się szczególnie w diagnostyce chorób genetycznych, wad wrodzonych oraz niepowodzeń rozrodu. W ofercie GENESIS znajdują się również liczne badania genetyczne z zakresu min.  neonatologii, pediatrii, neurologii,  ginekologii, andrologii, a także okulistyki.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane i poszerzane w ośrodkach badawczych i klinicznych oraz inwestycje w rozwój technologiczny laboratorium są gwarancją najwyższego poziomu oraz nieustannego rozwoju oferty badań.

W Centrum Genetyki Medycznej GENESIS znajdą Państwo profesjonalne poradnictwo genetyczne, szeroki zakres badań genetycznych prowadzonych w naszych nowocześnie wyposażonych Pracowniach.

L A B O R A T O R I A

  • Genomed