Logo Diagnostyka

Diagnostyka

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych, w tym także badań genetycznych. Co roku Diagnostyka wykonuje ponad 150 mln badań, dla około 20 mln pacjentów, współpracując z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w realizacji profesjonalnych usług, zaczynając od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badań, aż do dostarczenia ich wyników w maksymalnie krótkim czasie.  Posiadamy najszerszą w Polsce oferta badań specjalistycznych  oraz największą sieć laboratoriów medycznych i Punktów Pobrań.

Diagnostyka powstała w Krakowie w 1998 roku. W ciągu kolejnych kilkunastu lat stała się liderem w branży, szczególnie pod względem jakości oraz wdrażanych rozwiązań technologicznych, informatycznych i zarządczych. Przypieczętowaniem dynamicznego rozwoju firmy było otwarcie w 2014 roku największego w Polsce, centralnego laboratorium, zlokalizowanego w Krakowie.

Poza podstawowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych. Diagnostyka, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny. Dzięki rygorystycznym kontrolom jakości i otwartości na innowację, bezustannie podwyższamy poziom oferowanych usług.

 

Diagnostyka to:

  • usługi analityczne najwyższej jakości
  • rygorystyczne kontrole jakości
  • specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje
  • innowacje
  • rzetelność i terminowość
  • jasne procedury
  • usatysfakcjonowani pacjenci.

LABORATORIA