Logo Genesis

Genesis

Centra Genetyki Medycznej GENESIS z Poznania to zespół doświadczonych lekarzy genetyków klinicznych oraz wyspecjalizowanych diagnostów laboratoryjnych, biologów molekularnych i cytogenetyków, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość badań oraz wysokiej klasy poradnictwo genetyczne.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zespołu pracowników GENESIS- zdobywane i poszerzane w znanych ośrodkach badawczych i klinicznych, w kraju i za granicą oraz inwestycje w rozwój technologiczny laboratorium są gwarancją najwyższego poziomu oraz nieustannego rozwoju oferowanych badań.

W ofercie laboratorium GENESIS znajduje się szeroki zakres analiz genetycznych, obejmujących zarówno pojedyncze mutacje, jak i duże badania panelowe, oparte na technologii NGS (z ang.Next Generation Sequencing). Laboratorium specjalizuje się szczególnie w diagnostyce chorób genetycznych, wad wrodzonych, dystrofii, opóźnień rozwoju oraz autyzmu, a także w diagnostyce diagnostyce poronień i niepowodzeń rozrodu. W ofercie GENESIS znajdują się również badania genetyczne z zakresu neonatologii, pediatrii, neurologii,  ginekologii, andrologii, a także okulistyki.

LABORATORIA