POLECANE BADANIA

    IMAGENE.ME Onco WES - badanie genetycznych predyspozycji do nowotworów

    Badanie ONCO WES ocenia predyspozycje genetyczne do rozwoju chorób nowotworowych.
    Badanie genetyczne WES w kierunku raka dedykowane jest dla:

    Pacjenta, którego członkowie bliskiej rodziny chorują lub chorowali na chorobę nowotworową.
    Pacjenta, który choruje lub w przeszłości chorował na nowotwór,…

    4700,00 zł

    e-Pakiet wysyłkowy hemochromatoza - mutacje C282Y, H63D oraz S65C w genie HFE

    Hemochromatoza pierwotna jest chorobą genetyczną, w której dochodzi do nadmiernego wchłaniania żelaza w jelitach i odkładania jego nadmiaru w narządach, co może prowadzić do ich stopniowego uszkodzenia i niewydolności.

    e-Pakiet dedykowany dla:

    osób, u których w rodzinie występowały…

    390,00 zł

    e-Pakiet wysyłkowy Colotect - rak jelita grubego - badanie genetyczne

    Badanie genetyczne w kierunku raka jelita grubego
    Test genetyczny COLOTECT™ jest nieinwazyjnym, przesiewowym badaniem na raka jelita grubego, który stanowi trzeci najczęściej występujący nowotwór w Polsce. Ryzyko zachorowania na raka jelita grubego wzrasta znacząco po ukończeniu 50. roku…

    590,00 zł

    E-PAKIET Hemochromatoza - mutacje C282Y, H63D oraz S65C w genie HFE

    Hemochromatoza jest chorobą wywołaną nadmiernym wchłanianiem żelaza  przewodu pokarmowego i jego gromadzeniem w narządach (wątrobie, trzustce, sercu, stawach) i innych tkankach.
    Badanie w kierunku hemochromatozy dedykowane jest dla:

    osób, u których w rodzinie występowały przypadki mutacji…

    359,00 zł

    Badanie wysyłkowe - Zespół Gilberta (gen UGT1A1 - najczęstsza mutacja)

    Dedykowany dla:

    osób, które uzyskały podwyższony wynik bilirubiny we krwi, przy prawidłowym poziomie innych parametrów prób wątrobowych (ALT, AST, GGTP),
    diagnozowanych w kierunku chorób wątroby,
    osób, które mają objawy żółtaczki,
    osób, które mają w rodzinie stwierdzone przypadki…

    249,00 zł

    HIV1/2, HCV, HBV badanie przesiewowe metodą analizy kwasów nukleinowych (NAT)

    HIV1/2, HCV, HBV badanie przesiewowe metodą analizy kwasów nukleinowych (NAT). Badanie przesiewowe, wykonywane metodą analizy kwasów nukleinowych (NAT), w kierunku HIV1/2, HCV i HBV jest testem diagnostycznym, stosowanym w celu jakościowego oznaczenia obecności materiału genetycznego (RNA) ludzkiego wirusa niedoboru odporności typu 1 i 2 (HIV), RNA wirusa zapalenia wątroby typu C (HCV) oraz DNA wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV) w materiale biologicznym pobranym od pacjenta.

    HCV RNA met. real time RT- PCR, jakościowo

    HCV RNA met. real time RT- PCR, jakościowo. Jakościowe oznaczenie kwasu rybonukleinowego (RNA) wirusa zapalenie wątroby typu C (HCV) w krwi, stosowane dla identyfikacji aktywnego zakażenia HCV oraz dla określenia powodzenia terapii lekami antywirusowymi. 

    HCV RNA met. real time RT- PCR, ilościowo

    HCV RNA met. real time RT- PCR, ilościowo. Oznaczenie ilości kopii kwasu rybonukleinowego (RNA) wirusa zapalenie wątroby typu C (HCV) w krwi, przydatne dla  ustalenie poziomu wiremii. 

    HBV DNA met. real time PCR, jakościowo

    HBV DNA met. real time PCR, jakościowo. Jakościowe oznaczenie kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV) w krwi, stosowane głównie w rozpoznawaniu przebiegającego WZW B. 

    HBV DNA met. real time PCR, ilościowo

    HBV DNA met. real time PCR, ilościowo. Ilościowe oznaczenie kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV) w krwi, stosowane w monitorowaniu leczenia przeciwwirusowego.

POLECANE ARTYKUŁY

    Rak jelita grubego- czy masz zwiększone predyspozycje do zachorowania?

    Rak jelita grubego to podstępna choroba, która może toczyć się w organizmie przez wiele lat, nie dając przy tym prawie żadnych objawów. Tymczasem jej wczesne wykrycie w znacznym stopniu poprawia rokowania pacjentów, zwiększając ich szanse na skuteczną terapię i pełny powrót do zdrowia. Osoby, którym zależy na tym, aby mieć długie i zdrowe życie, powinny wiedzieć jak wygląda profilaktyka raka jelita grubego, a także jakie mogą być jego pierwsze objawy i w którym momencie należy zgłosić się do lekarza lub wykonać badania profilaktyczne.

    Czytaj dalej